Кампања "Налог за безбедно понашање у саобраћају"

Дана 01.4.2015. ученици одељења 4-7 (техничари друмског саобраћаја) си били главни промотери акције "Налог за безбедно понашање у саобраћају". Наиме, Агенција за безбедност саобраћаја је на територији целе Србије у сарадњи са локалним самоуправама 01.4.2015. организиовала ову акцију која има за циљ скретање пажње младим возачима на штетне последице вожње под дејством алкохола.

Град Крушевац је се одазвао овој кампањи па је наша шкoлa, a на ангажовање Савета зе безбедност саобраћаja Града Крушеваца узела учешће. Ученици су  делили фалјере који изгледају идентично као и доплатна карта за неплаћено пракирање. Разлика у односу на доплатну карту је што на нашем флајеру су исписане поруке за безбедно понашање у сабраћају.