Велики успеси наших "Машинаца" - ђака и професора на Регионалним такмичењима

Ученици Прве техничке школе Крушевац учествовали су на Регионалном такмичењу ученика машинских школа које је одржано у Машинској школи у Нишу 21.04.2017. године.
Наша ученица Стефановић Олга под менторством Веселина Бојовића, наставника машинске струке пласирала се на Републичко такмичење из Статике.
На Републичко такмичење из Моделирања машинских елемената и склопова пласирао се и наш ученик Петковић Лазар под менторством мр Милице Туфегџић, наставника машинске струке.

Такође на Регионалном такмичењу у Прграмирању робота које се 21.4.2017. одржавало у нашоj школи, ученици Никола Рајковић и Лука Вилимоновић под менторством наствника машинске струке, Зорице Филиповић, освојили су 3. место и пласман на Републичко такмичење.

Све честитке за наше ђаке и наставнике.