Запослени

Руководство

Братислав Пешић – директор

Бабић Верољуб – помоћник директора

Смиљко Лапчевић – организатор практичне наставе

Владан Радојевић - организатор практичне наставе

Библиотека

Горана Рајовић

Ана Анђелић

Стручна служба

Ружица Станојловић – школски психолог

Данијела Симоновић – школски педагог

Администрација

Тамара Вуканић – секретар

Јованка Маринковић – рачуноводство

Светлана Зајић - рачуноводство

Наставни кадар

Наставник Предмет
Вучићевић Ивана Српски језик и књижевност
Блажевска Слађана Српски језик и књижевност
Рашовић Мирела Српски језик и књижевност
Виденовић Марија Српски језик и књижевност
Међедовић Ернест Српски језик и књижевност
Савић Франциска Српски језик и књижевност
Ивановић Ана Српски језик и књижевност
Губеринић Војкан Енглески језик
Пешић Надица Енглески језик
Марковић Данијела Енглески језик
Анђелковић Дина Енглески језик
Миљковић Драган Енглески језик
Чоловић Анђелка Математика
Томић Весна Математика
Петровић Ленка Математика
Јокић Марина Математика
Петровић Милош Математика
Николић Младен Математика
Милановић Милена Математика
Стевановић Драгана Математика
Павловић Невена Математика
Ружић Мирјана Историја
Степановић Данило Историја
Ралић Наташа Физика
Трајковић Јасмина Физика
Ђорђевић Мирољуб Хемија
Николић Владимир Географија
Бабић Обрадовић Сања Географија
Миловановић Снежана Биологија
Петровић Данијела Биологија
Драгићевић Лидија Ликовна уметност
Јелић Бранислав Ликовна уметност
Драгоњић Ненад Музичка уметност
Петровић Милан Физичко васпитање
Миновић Бојан Физичко васпитање
Микулић Данијела Физичко васпитање
Стевановић Оливер Физичко васпитање
Гавриловић Зорица Физичко васпитање
Ђолић Саша Физичко васпитање
Машић Велибор Устав и права грађана
Лазић Југослав Социологија
Мишковић Дејан Филозивија
Лазаревић Драган Рачунарство и информатика
Крговић Зоран Рачунарство и информатика
Зајић Владимир Рачунарство и информатика
Вучићевић Милан Машинска струка
Цветковић Биљана Машинска струка
Туфегџић Милица Машинска струка
Марковић Мирјана Машинска струка
Ђорђевић Весна Машинска струка
Филиповић Зорица Машинска струка
Ђокић Милан Машинска струка
Милићевић Небојша Машинска струка
Агатоновић Ивица Машинска струка
Комненовић Драган Машинска струка
Живадиновић Ненад Машинска струка
Бојовић Веселин Машинска струка
Шароњић Александар Машинска струка
Чеврљаковић Војин Машинска струка
Ђорђевић Дејан Машинска струка
Младеновић Братислав Машинска струка
Атанасковић Александра Машинска струка
Цветковић Александар Машинска струка
Радовановић Биљана Елкетро струка
Божовић Драган Елкетро струка
Нешић Светлана Елкетро струка
Маринковић Миломир Елкетро струка
Ђашић Милица Елкетро струка
Вучковић Драгана Елкетро струка
Живкић Бобан Елкетро струка
Цветковић Милан Елкетро струка
Милојевић Миодраг Елкетро струка
Миленовић Дарко Елкетро струка
Бабић Верољуб Елкетро струка
Стевановић Милош Елкетро струка
Копривица Александра Елкетро струка
Шошић Горан Елкетро струка
Цветковић Маја Економика и огранизација предузећа
Настић Миша Ел. пракса
Лапчевић Смиљко Ел. пракса
Томић Славољуб Ел. пракса
Вуковић Небојша Ел. пракса
Анђелковић Драшко Ел. пракса
Милорадовић Мирослав Саобраћајна струка
Стефановић Ивица Саобраћајна струка
Станојчић Владан Саобраћајна струка
Радивојевић Дијана Саобраћајна струка
Башић Никола Саобраћајна струка
Андрејић Братислав Саобраћајна струка
Анђелић Ана Основи саобраћајне психологије
Гавриловић Зоран Маш. пракса
Раденковић Ивица Маш. пракса
Ђурђевић Сениша Маш. пракса
Милосављевић Милан Маш. пракса
Вукотић Миодраг Маш. пракса
Илић Марковић Душан Маш. пракса
Југовић Душан Верска настава
Коцић Игор Верска настава